Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, które pozwala nam organizować profesjonalny catering oraz imprezy okolicznościowe na najwyższym poziomie.

LIMBA CATERING-GASTRO

Efektem nieskrępowanej inwencji zespołu LIMBA są nie tylko finezyjnie skomponowane poczęstunki.

Stawiamy na ludzi, dlatego wszystkie nasze wydarzenia obsługują sprawdzeni i przeszkoleni pracownicy.Nieustannie podnosimy jakość oferowanych usług, wdrażając nowoczesne rozwiązania zarówno w wyglądzie dekoracji jak i w smaku dań, do przygotowania których używamy zawsze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników.Z przyjemnością organizujemy zarówno małe przyjęcia jak i duże imprezy oraz eventy. Nad zadowoleniem i bezpieczeństwem uczestników czuwa zawsze życzliwy personel, którym zarządza właścicielka Anna Speruda-Żytek.

catering warszawa

Anna Speruda-Żytek
właścicielka

Robię to co lubię najbardziej, moja praca jest całym moim życiem.Ukończyłam studia na wydziale Żywienia Człowieka na SGGW,gastronomia jest moją pasją i motywacją do działania,  wyzwaniem do polepszania usług i dbania o jakość i estetykę potraw. Razem z mężem i dziećmi prowadzę jedną z lepiej prosperujących firm cateringowych w Warszawie. Polecają nas nasi Klienci i to daje nam energię do dalszej pracy i ciągłego rozwoju. 

Na potwierdzenie naszych słów zamieszczamy referencje naszych Klientów, którzy polecają nas następnym Klientom.

Czujemy się zobowiązani zaufaniem naszych Klientów. Powierzyło je nam już wiele organizacji i osób prywatnych, o czym świadczą listy referencyjne, za które dziękujemy. I zadajemy pytanie "Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?".

Opinie naszych klientów

Priorytetem od zawsze była dla nas satysfakcja klienta. Nasze doświadczenie, zaangażowanie w pracę i profesjonalne podejście sprawiają, że klienci opuszczają nasz zakład zadowoleni z obsługi. A każdy zadowolony klient mobilizuje nas do utrzymania najwyżej jakości świadczonych usług.
  • “Szanowna Pani Anno,chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniale zorganizowane obiady i kolację dla gości Konferencji "Uniwersytet Wirtualny" odbywającej się w dniach 25-26 czerwca 2014 roku. Zarówno organizatorzy jak i goście byli pod ogromnym wrażeniem przepięknych dekoracji, ślicznie podanych dań, ale także samej jakości potraw. Zebraliśmy wiele pochwał jako Uczelnia i odbieraliśmy gratulacje i wyrazy zazdrości, że przy naszej uczelni działa firma świadcząca usługi najwyższej jakości. Goście zza granicy również mieli okazję spróbować wielu wykwintnych potraw. Mamy nadzieję, że z usług Państwa firmy będziemy mieli okazję skorzystać jeszcze nie raz”

    dr. Luiza Ochnio, Katedra Informatyki, SGGW

  • “Pani Anno,chciałabym serdecznie podziękować za organizację naszej uroczystości. Sala wyglądała prześlicznie, a i cała reszta też super. Drugi syn będzie miał komunię za cztery lata, więc mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.”

    Agnieszka Z. z Warszawy, komunia syna