Imprezy rodzinne i okolicznościowe.

LIMBA CATERING-GASTRO

Organizujemy także wszelkie imprezy okolicznościowe, przyjęcia, konferencje, komunie i wiele innych:

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych oraz przyjęć rodzinnych. Przygotujemy konferencję, event, a także przyjęcie komunijne, weselne czy też spotkanie z okazji chrztu.

Uroczyste kolacje


Kolacja nie tylko dla rodziny i znajomych, ale również dla partnerów biznesowych. Jeżeli pojawiła się okazja, którą warto uczcić (urodziny firmy, lub podpisanie kontraktu, po którym warto zorganizować spotkanie z partnerem w spokojnej atmosferze), dysponujemy idealnym miejscem do organizacji tego rodzaju kameralnego wydarzenia..

Konferencje


Dopasujemy naszą ofertę do Państw oczekiwań i zorganizujemy nawet najbardziej wymagające konferencje. Catering dostarczymy na miejsce konferencji. Uczestnikom zaproponujemy także oryginalne menu. 

Szkolenia


Na szkolenia oferujemy bogate menu, uwzględniające upodobania uczestników oraz szeroką ofertę cenową. Przerwa kawowa, lekki lunch, elegancki business lunch – każdy znajdzie dla siebie coś pysznego.

Wesela


Wesele to ogromne przeżycie zarówno dla pary młodej, jak również dla całej rodziny. Wspólnie ustalamy menu, nakrycie i dekorację stołów  na to ważne wydarzenie. To Państwo wybieracie spośród naszych propozycji to, co jest Wam najbliższe.

Chrzciny


Chrzciny to wyjątkowe spotkanie dla każdej rodziny. Wiemy jak ważny jest to dzień, w szczególności dla rodziców małego dziecka. Od wielu lat organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin, odciążając rodziców od ciężkich przygotowań. Chcemy, aby tego dnia uwaga ich oraz całej rodziny koncentrowała się wyłącznie na dziecku.Chrzciny to wyjątkowe spotkanie dla każdej rodziny. Wiemy jak ważny to dzień zarówno dla małego dziecka, jak i dla rodziców. Od wielu lat organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin. Rodziców odciążamy od ciężkich przygotowań. Chcemy aby tego dnia skupienie rodziców i całej rodziny było wyłącznie na dziecku.

Komunie


Komunia to ogromne przeżycie dla młodego człowieka oraz dla rodziców, którzy wprowadzają go w życie. Przygotowujemy na tę okazję zarówno małe jak i większe spotkania, przeznaczone dla całej rodziny. 

 

Jeśli chcieliby Państwo zorganizować u nas inną uroczystość, serdecznie zapraszamy do kontaktu.